Dr. Fabio Mazzocco

Dr. Fabio Mazzocco

Biografija

Dr. Fabio Mazzocco yra Amerikos Periodontologų Valdybos diplomatas. Baigė Italijos Padova universiteto Odontologijos studijas (DDS). Trejus metus mokėsi Tufts Universitete, įgijo Periodontologijos magistro laipsnį ir Pažengusių periodontologijos mokslų sertifikatą.

Akademiniai pasiekimai: Catalunya tarptautinio universiteto Periodontologijos departamentas (Ispanija) ir Padova univeristeto Periodontologijos departamentas. Tarptautinio Periodontologijos ir Restauracinės odontologijos žurnalo apžvalgininkas (IJPRD). Šiuo metu Fabio Mazzocco yra Ispanijos, Catalunya universiteto kandidatas į daktaro laipsnį.

Taip pat, Fabio Mazzocco yra tarptautinis Amerikos periodontologų akademijos narys (AAP), Italijos Osteointegracijos draugijos aktyvus narys (SIO), Italijos Estetinės Odontologijos draugijos aktyvus nary sir Italijos Tufts Alumni draugijos įkūrėjas. Dr. Mazzocco išleido daugybę straipsnių nacionaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose ir nuolatos dėsto paskaitas implantologijos ir periodontologijos temomis. Šiuo metu Dr. Mazzocco užsiima privačia odontologo praktika Padovoje ir Venecijoje.

 

Lektoriaus paskaitos