Dr. Luca Gobbato

Dr. Luca Gobbato

Biografija

Dr. Luca Gobbato yra Amerikos Periodontologų Valdybos diplomatas.

Baigė Italijos Padova universiteto Odontologijos studijas (DDS). Trejus metus mokėsi Tufts Universitete, įgijo Periodontologijos magistro laipsnį ir Pažengusių periodontologijos mokslų sertifikatą.

Akademiniai pasiekimai: Harvardo odontologijos mokyklos, Periodontologijos skyriaus klinikinis instruktorius, Padova universiteto Periodontologijos departamento Dantų implantologijos dalyko lektorius magistras.

Tarptautinio Periodontologijos ir Restauracinės odontologijos žurnalo redakcijos konsultantas (IJPRD) ir Periodontologijos žurnalo apžvalgininkas (JOP). Šiuo metu Luca Gobbato yra Ispanijos, Catalunijos universiteto kandidatas į daktaro laipsnį.

Taip pat Dr. Luca Gobbato yra Amerikos Oseointegracijos akademijos (AO) aktyvus narys, Italijos Oseointegracijos draugijos (SIO) narys, Italijos Estetinės Odontologijos draugijos ir Italijos Tufts Alumni draugijos narys.

Šiuo metu Dr. Gobbato užsiima privačia odontologo praktika Italijos Padova ir Vittorio Veneto (Treviso) miestuose, specializacija – periodontologija ir dantų implantologija.